Способи доставки

Музичні інструменти:

Доставка піаніно і роялів здійснюються нашої професійної бригадою вантажників в будь-яку точку України. Вартість доставки розраховується індивідуально в залежності від типу інструменту і відстані. При замовленні понад 50 000 грн доставка інструментів безкоштовна.

Всі інші товари (фортепіанні стільці, ноти, аксесуари, тощо):

Кур’єром по Києву. Доставка замовлення в межах Києва становить 35 грн. Наші співробітники оперативно доставлять замовлення за вказаною Вами адресою у зручний для Вас час, а також оформлять всі необхідні документи. Ми приймаємо: готівкову оплату при отриманні замовлення, а також оплату за безготівковим розрахунком.

Кур’єром по Київській області. Доставка по Київській області проводиться протягом 1-2 днів з моменту замовлення. Вартість виїзду кур’єра по Київській області обговорюється індивідуально.

Нашою службою доставки по Україні. Ми здійснюємо доставку куплених у нас товарів у будь-яку точку України. Замовлення, зроблені до 14-00, ми відправляємо на наступний робочий день, доставка займає 2-3 дні в залежності від міста призначення. Вартість доставки розраховується індивідуально в залежності від кількості товару і віддаленості від Києва.

Способи оплати

Готівкова. Оплата готівкою можлива тільки при покупці в Києві або Київській області. Оплата здійснюється виключно у національній валюті за курсом НБУ на момент замовлення. На підтвердження оплати ми видаємо вам товарний чек і всю супровідну документацію на товар.

Безготівкова. Якщо ви хочете оплатити товар банківським переказом, зробіть замовлення на сайті і залиште свою адресу електронної пошти. На цю адресу ми надішлемо рахунок, який можна оплатити в будь-якому банку протягом трьох днів (на цей час товар резервується). Можлива також відправка рахунку факсом. Разом з товаром Ви отримуєте оригінали документів (рахунок-фактура, податкова накладна). Гроші надходять на наш рахунок від одного до трьох робочих днів (в залежності від банку).

Післяоплата Також ви можете оплатити товар при отриманні. Ми відправляємо наші товари післяплатою новою поштою.

×

Кошик