На піаніно і роялі торгової марки “Schumann” надається офіційна гарантія від виробника терміном на 5 років, при покупці Вам вручається гарантійний талон, чим підтверджується Ваше право власника і право на гарантійне обслуговування.

5-ти річна гарантія захищає Вас від неприємних наслідків через застосування дефектних матеріалів або неякісної роботи. Крім того, ми здійснюємо установку і первинне налаштування інструменту безкоштовно!

Гарантія не включає наступне планове обслуговування інструменту.

На всі інші категорії товарів відповідно до «Закону про захист прав споживачів», ми надаємо гарантійний термін 1 місяць, протягом якого Ви маєте право обміняти або повернути товар.

Для того, щоб гарантійні зобов’язання вступили в силу, Вам необхідно при покупці уважно оглянути товар на відсутність дефектів, уточнити комплектність замовлення, а також працездатність товару. Після цього Вами і кур’єром підписується акт прийому-передачі, який засвідчує, що на момент продажу не було виявлено зовнішніх дефектів товару, він працездатний і готовий до використання. Гарантійні зобов’язання не поширюються на наступні несправності:

  • природний знос або вичерпання ресурсу;
  • випадкові пошкодження, завдані клієнтом або пошкодження, що виникли внаслідок недбалого ставлення або використання (вплив рідини, запиленості, потрапляння всередину корпусу сторонніх предметів і т. п.);
  • пошкодження в результаті стихійних лих (природних явищ);
  • ушкодження, викликані несприятливими умовами експлуатації;
  • ушкодження, викликані використанням товару не за призначенням або з порушенням правил експлуатації.

Регулярний догляд і обслуговування роялів і піаніно:

Регулярний догляд і технічне обслуговування є важливими чинниками для збереження чудової якості інструменту, а також Ваших гарантійних прав. Фортепіанний майстер, обслуговуючий Ваш інструмент, виконує три види операцій:

  1. Налаштування: надання засмученим струнах інструменту колишньої висоти звуку. Процедура настройки знову встановлює ідеальну висоту звуку і робить значний вплив на звучання інструменту. Струни реагують на зміни деки, яка, в свою чергу, сприйнятлива до щонайменших змін зовнішніх умов. При нормальних кліматичних і експлуатаційних умовах настройка Вашого інструменту повинна проводитися мінімум раз на рік. Ще більш кращим варіантом вважається настройка інструменту на початку і в кінці опалювального сезону. Концертний інструмент необхідно налаштовувати перед кожним виступом. Переконайтеся в тому, що настройка Вашого піаніно проводиться кваліфікованими фахівцями.
  2. Регулювання: регулювання клавіатури і механіки безпосередньо впливає на туше інструменту. Для того, щоб звук Вашого інструменту завжди залишався рівним, а виконання приносило радість і вуха, і пальцях, необхідно регулярно проводити регулювання механіки. Навіть при нормальних умовах експлуатації і стабільному кліматі найдрібніші зміни, що відбуваються з механікою, можуть вплинути на плавність туше, на якість звуковидобування. Фортепіанний майстер відстежує ці зміни при проведенні кожної настройки, виправляє незначні зміни і завжди ставить Вас до відома про необхідність більш масштабного обслуговування.
  3. Інтонування: зміна інтонування інструменту, а відповідно і тембру його звучання. Інтонування – це мистецтво впливати на характер звуку Вашого інструменту шляхом обробки молоточків. Динамічний діапазон, тембр звуку і інші “голоси” фортепіано можуть регулюватися відповідно до Ваших особистих смаків і в залежності від акустичних можливостей. При постійній грі на фортепіано звук буде змінюватися, головним чином, тому, що Фільц молоточків ущільнюється через багаторазових ударів молоточками по сталевим струнах. Висока вологість повітря, навпаки, може призвести до генерування більш м’якого звуку, оскільки Фільц добре вбирає вологу. Подібні зміни неоднаково впливають на все молоточки, таким чином, тембр звучання піаніно стає нерівним. Інтонування проводиться спеціальними інструментами. Здійснити її може тільки висококваліфікований і досвідчений фортепіанний майстер.
×

Кошик